Optimum GPS Glaze Polish Seal 500 ml
search
  • Optimum GPS Glaze Polish Seal 500 ml

Optimum GPS Glaze Polish Seal 500 ml

24,50 €   s DPH

20,42 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Leštiaca pasta v spreji.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Optimum GPS (Glaze - Polish - Seal) je ďalším produktom z revolučného systému leštiacich pást v spreji od Optimum Polymer Technologies na starostlivosť o vaše auto. Tento revolučný produkt je kombináciou jedno krokovej leštiacej pasty typu "all in one" a sealantu, ktorý vytvára ochrannú vrstvu s hlbokým leskom spolu na celé mesiace len v jednom kroku!

Narozdiel od väčšiny produtkov typu "all in one" obsahuje Optimum GPS super jemné abrazívne častice so schopnosťou skutočne odstrániť drobné škrabance a defekty laku. Nemaskuje a neprekrýva. Efekt "glazúry" je možné disiahnuť ručnou aplikáciou alebo skrátením času leštenia v prípade strojovej aplikácie leštičkami. Úplným leštením je možné dosiahnuť efektný dokonalý lesk aj na najcitlivejších lakoch s vysokou efektivitou veľmi jemnej leštiacej pasty.

Zloženie produktu Optimum GPS je založené na podobnej receptúre ako Optimum Poli-Seal, avšak s výhodou aplikácie v spreji. Aplikácia formou spreja urýchľuje proces a znižuje spotrebu produktu tým, že je možné rovnomerne aplikovať produkt na leštiaci kotúč jediným stlačením rozprašovača. Optimum GPS, tak ako všetky Optimum leštiace pasty, je bezpečný aj pre použitie v lakovniach.

Návod na použitie:

Ručná aplikácia:

Aplikujte rozprašovačom na menšiu časť lakovaného povrchu. Následne produkt rozotierajte krúživými pohybmi pomocou navlhčeného penového aplikátora. Akonáhle sa objaví "zahmlenie" angl. haze, vyleštite povrch kvalitnou mikrovláknovou utierkou do vysokého lesku.

Strojová aplikácia:

Aplikujte pomocou rotačnej alebo orbitálnej (excentrickej) leštičky s použitím mäkkých alebo veľmi mäkkých leštiacich kotúčov. Naneste produkt jedným stlačením rozprašovača na povrch leštiaceho kotúča a jedným stlačením na leštenú časť povrchu, následne vyleštite povrch danej časti karosérie do vysokého lesku, až kým produkt nie je viditeľný. Po vyleštení zotrite povrch pomocou kvalitne mikrovláknovej utierky.

OPT-3101

Tabuľka vlastností

Objem
500 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.