Optimum GPS Glaze Polish Seal 500 ml Zväčšiť

Optimum GPS Glaze Polish Seal 500 ml

OPT-3101

Nový produkt

Leštiaca pasta v spreji.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 24 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 24 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,48 €.


24,50 € s DPH

20,42 € bez DPH

Optimum GPS (Glaze - Polish - Seal) je ďalším produktom z revolučného systému leštiacich pást v spreji od Optimum Polymer Technologies na starostlivosť o vaše auto. Tento revolučný produkt je kombináciou jedno krokovej leštiacej pasty typu "all in one" a sealantu, ktorý vytvára ochrannú vrstvu s hlbokým leskom spolu na celé mesiace len v jednom kroku!

Narozdiel od väčšiny produtkov typu "all in one" obsahuje Optimum GPS super jemné abrazívne častice so schopnosťou skutočne odstrániť drobné škrabance a defekty laku. Nemaskuje a neprekrýva. Efekt "glazúry" je možné disiahnuť ručnou aplikáciou alebo skrátením času leštenia v prípade strojovej aplikácie leštičkami. Úplným leštením je možné dosiahnuť efektný dokonalý lesk aj na najcitlivejších lakoch s vysokou efektivitou veľmi jemnej leštiacej pasty.

Zloženie produktu Optimum GPS je založené na podobnej receptúre ako Optimum Poli-Seal, avšak s výhodou aplikácie v spreji. Aplikácia formou spreja urýchľuje proces a znižuje spotrebu produktu tým, že je možné rovnomerne aplikovať produkt na leštiaci kotúč jediným stlačením rozprašovača. Optimum GPS, tak ako všetky Optimum leštiace pasty, je bezpečný aj pre použitie v lakovniach.

Návod na použitie:

Ručná aplikácia:

Aplikujte rozprašovačom na menšiu časť lakovaného povrchu. Následne produkt rozotierajte krúživými pohybmi pomocou navlhčeného penového aplikátora. Akonáhle sa objaví "zahmlenie" angl. haze, vyleštite povrch kvalitnou mikrovláknovou utierkou do vysokého lesku.

Strojová aplikácia:

Aplikujte pomocou rotačnej alebo orbitálnej (excentrickej) leštičky s použitím mäkkých alebo veľmi mäkkých leštiacich kotúčov. Naneste produkt jedným stlačením rozprašovača na povrch leštiaceho kotúča a jedným stlačením na leštenú časť povrchu, následne vyleštite povrch danej časti karosérie do vysokého lesku, až kým produkt nie je viditeľný. Po vyleštení zotrite povrch pomocou kvalitne mikrovláknovej utierky.

Objem 500 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Optimum GPS Glaze Polish Seal 500 ml

Optimum GPS Glaze Polish Seal 500 ml

Leštiaca pasta v spreji.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)