Znížená cena FUNKY WITCH LEMON PEELING PRE WAX CLEANER Zväčšiť

Funky Witch Lemon Peeling Pre Wax Cleaner

Nový produkt

PRE WAX CLEANER - Jemne abrazívny čistič laku.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 10 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 10 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,20 €.


10,26 € s DPH

-10%

11,40 €  s DPH

8,55 € bez DPH

FUNKY WITCH LEMON PEELING PRE WAX CLEANER je jemne abrazívny čistič - leštiaca pasta pre preleštenie, rozjasneie lesku a dokonalé vyčistenie povrchu lakovaných dielov pre voskovaním, aplikáciou sealantov a rôznych typov ochranných povlakov. Obsahuje zmes mikroabrazív a  špeciálnych čistiacich zložiek pre perfektné vyčistenie laku od odolných usadenín, škvŕn po tvrdej vode, miernej oxidácie laku, zbytkov priemyselného znečistenia, zbytkov živíc a asfaltu. Produkt taktiež odstraňuje aj jemné škrabance napríklad tzv. "Swirl Marks" alebo aj škrabančeky vzniknuté umývaním tzv. "Love Marks". 

Prípravok je možné aplikovať ručne aj strojovo pomocou leštičiek. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa doporučuje strojová aplikácia orbitálnymi leštičkami s použitím mäkkých dokončovacích leštiacich kotúčov (padov), avšak v  závislosti na tvrdosti použitých leštiacich kotúčov je možné korigovať mieru odstránenia drobných škrabancov na lakovaných dieloch.

Objem 215 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Funky Witch Lemon Peeling Pre Wax Cleaner

Funky Witch Lemon Peeling Pre Wax Cleaner

PRE WAX CLEANER - Jemne abrazívny čistič laku.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)