FUNKY WITCH LEMON PEELING PRE WAX CLEANER Zväčšiť

Funky Witch Lemon Peeling Pre Wax Cleaner 215 ml

Nový produkt

PRE WAX CLEANER - Jemne abrazívny čistič laku.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 11 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 11 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,22 €.


11,40 € s DPH

9,50 € bez DPH

FUNKY WITCH LEMON PEELING PRE WAX CLEANER je jemne abrazívny čistič - leštiaca pasta pre preleštenie, rozjasnenie lesku a dokonalé vyčistenie povrchu lakovaných dielov pred voskovaním, aplikáciou sealantov a rôznych typov ochranných povlakov. Obsahuje zmes mikro abrazívnych a  špeciálnych čistiacich zložiek pre perfektné vyčistenie laku od odolného znečistenia, usadenín vodného kameňa, miernej oxidácie laku, zbytkov priemyselného znečistenia, zbytkov živíc a asfaltu a pod.. Produkt taktiež odstraňuje aj jemné škrabance napríklad tzv. "Swirl Marks" alebo aj škrabančeky vzniknuté umývaním tzv. "Love Marks".  

Prípravok je možné aplikovať ručne aj strojovo pomocou leštičiek. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča strojová aplikácia orbitálnymi leštičkami s použitím mäkkých dokončovacích leštiacich kotúčov (padov), avšak v závislosti na tvrdosti použitých leštiacich kotúčov je možné korigovať mieru odstránenia drobných škrabancov na lakovaných dieloch.

Objem 215 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Funky Witch Lemon Peeling Pre Wax Cleaner 215 ml

Funky Witch Lemon Peeling Pre Wax Cleaner 215 ml

PRE WAX CLEANER - Jemne abrazívny čistič laku.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)