• -10%
Poorboy's World Ultra Mega Towel
search
 • Poorboy's World Ultra Mega Towel
 • Poorboy's World Ultra Mega Towel

Poorboy's World SuperHydrophobic Ceramic Coating 30 ml Kit

47,00 €
42,30 €   s DPH Zľava 10%

35,25 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Ochranný keramický povlak na lakované diely karosérie vozidiel.

Množstvo
Na sklade

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Poorboy's World SuperHydrophobic Ceramic Coating je vľmi jednoducho s ľahko aplikovateľný keramický nanopovlak na všetky hladké exteriérové povrchy vozidiel ako sú lakované diely karosérie, sklené povrchy, plastové povrchy alebo aj chrómované diely. Vyspelá receptúra je založená na nano časticiach kremíka SiO2 vo forme odolnej, avšak pružnej, termoplastickej živice, ktorá vytvára odolnú ochrannú vrstvu na ošetrených povrchoch. Ako napovedá samotný názov produktu SuperHydrophobic Ceramic Coating, tak sa ošetrené povrchy po aplikácii vyznačujú extrémnym odpudzovaním vody spolu s vysokým kontaktným uhlom odpudzovania vody. Povrchy nadobudnú po aplikácii zvýšenú odolnosť proti vzniku škrabancov, odolnosť voči pôsobeniu agresívnych chemikálií, zvýšenú odolnosť proti prejavom bežného opotrebenia a to až na dobu 3 rokov! Produkt charakterizuje najmä extrémne vysoký lesk, dokonalá ochrana a jednoduchosť aplikácie aj pre menej skúsených používateľov, takže vytvára dokonalé premostenie medzi hobby a profi triedou keramických povlakov.

Obsah balenia:

 • SuperHydrophobic Ceramic Coating 30 ml - 1 kus
 • Mikrovláknový aplikátor - 1 kus
 • Aplikačné suede utierky - 2 kusy
 • Mikrovláknová utierka - 1 kus

Návod na použitie:

Pred aplikáciou sa uistite, že povrch je čistý, hladký, suchý a bez akýchkoľvek nečistôt. Ak sú na povrchu usadené nečistoty, vyčistite povrch pomocou čistiacej plastelíny "clay bar". V prípade defektov laku, škrabancov a pod. je odporúčané pred aplikáciou vyleštiť daný povrch. Dokonalé odmastenie po leštení, alebo aj pred aplikáciou bez predchádzajúceho leštenia, je nevyhnutnou podmienkou dokonalej väzby medzi vrstvou povlaku a povrchom laku.

 1. Pre použitím dôkladne pretraste obsah nádobky
 2. Zabaľte aplikátor do aplikačnej utierky a aplikujte pár kvapiek produktu na aplikačnú utierku, cca. 4 - 5 kvapiek
 3. Krížovým pohybom aplikujte pomocou aplikátora na ošetrovaný povrch, t.j. zhora nadol - zľava doprava alebo opačne, nikdy neaplikujte jednorazovo na celý diel alebo povrch, pracujte po menších častiach povrchu, ideálne na ploche cca. 30 x 30 cm. Dbajte na vzájomné prekrývanie plôch pri aplikácii
 4. Po pár sekundách pomocou druhej suede utierky jemne zotrite prípadný prebytok produktu po aplikácii
 5. Pomocou suchej a čistej mikrovláknovej utierky vyleštite povrch do vysokého lesku, nikdy nevyvíjajte nadmerný tlak na utierku, aplikácia vyžaduje čas a dôkladnosť pri postupe
 6. Druhú vrstvu produktu je možné aplikovať cca. po 20 minútach
 7. Nevystavujte vozidlo nadmernej vlhkosti alebo vode najmenej po dobu 12 hodín po aplikácii
 8. Neumývajte vozidlo najmenej po dobu 48 hodín po aplikácii

Správna údržba, šetrné umývanie bez používania automatických umývacích liniek napomáhajú dosiahnuť požadovanú životnosť a zachovať funkčné vlastnosti povlaku.

PB-CCK-1

Tabuľka vlastností

Objem
30 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.