Znížená cena Gyeon Q2 Can Coat 200 ml Zväčšiť

Gyeon Q2 CanCoat 200 ml

G-Q2-CC-200

Nový produkt

Keramický nano povlak v spreji.

Viac detailov

Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.


42,35 € s DPH

-0,15 €

42,50 €  s DPH

35,29 € bez DPH

Gyeon Q2 Can Coat je keramický nano povlak určený na ošetrovanie exteriérových dielov vozidiel.

Jednoducho nastriekajte na pribalenú mikrovláknovú utierku a pretierajte ošetrovaný povrch dovtedy, kým nedosiahnete perfektný lesk. Takto jednoduchá je aplikácia Q2 Can Coat! Aplikácia tohto produktu vytvára na ošetrených povrchoch mimoriadne odolnú vrstvu povlaku založenú na nano časticiach kremíka SiO₂, a to predovšetkým s úžasne jednoduchou aplikáciou.

Q2 Can Coat vyhráva všade tam, kde ide o univerzálnosť použitia. Môže byť aplikovaný na lakované diely, ochranné lišty, plastové diely, kovové povrchy, kompozitné povrchy a diely (napr. uhlíkové vlákna) alebo fólie PPF / vinyl. Poslúži dvojako, aj ako samostatný povlak alebo ako dodatočná ochrana  (vrchná vrstva) iných povlakov.

Pravdepodobne ide o produkt s najlepším odpudzovaním vody-  s hydrofóbnymi vlastnosťami z ponuky produktov Gyeon tohto typu. Kontaktný uhol odpudzovania vody je vyšší ako 100º a naviac ponúka aj fantastickú odolnosť proti negatívnym účinkom pôsobenia chemikálií.

Aplikácia produktu Q2 Can Coat vytvára ochrannú vrstvu odolnú proti negatívnemu pôsobeniu UV žiarenia, silných chemikálií, vtáčieho trusu a posypovej soli, taktiež bráni oxidácii laku. Aplikovaná vrstva si uchováva väčšinu svojich hydrofóbnych vlastností a samočistiacich schopností až 6 mesiacov / 10 000 km, v závislosti na podmienkach prevádzky vozidla. Ako vždy platí, že dosiahnutie požadovaných vlastností keramických povlakov je podmienené aplikáciou na perfektne pripravený, čistý a odmastený povrch laku alebo ostatných dielov karosérie.

TIP:

Nikdy neaplikujte rozprašovačom priamo na vozidlo, ani v prípade bezvetria, jednalo by sa o zbytočné plytvanie produktom. Pracujte po menších častiach povrchu jednotlivých dielov, neaplikujte jednorazovo na celé vozidlo, zabránite tým tvorbe šmúh.

Obsah balenia:

  • 1 x Q2 Can Coat 200ml
  • 3 x Rozprašovač
  • 1 x Mikrovláknová utierka

Objem 200 ml
Balenie - set 1 kus

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Gyeon Q2 CanCoat 200 ml

Gyeon Q2 CanCoat 200 ml

Keramický nano povlak v spreji.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)