Funky Witch Hypnotic Icon 76 Premium Wax 100 g

Nový produkt

Karnaubský vosk.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 19 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 19 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,38 €.


19,20 € s DPH

16,00 € bez DPH

FUNKY HYPNOTIC ICON 76 PREMIUM WAX je exkluzívny karnaubský vosk s vyšším obsahom najkvalitnejšieho čistého karnaubského vosku pre efektný dokonalý lesk, zvýraznenie hĺbky a odtieňa laku. Je univerzálny pre všetky farebné odtiene. Perfektne chráni pred negatívnymi vplyvmi okolitého prostredia a účinkami UV žiarenia. Odpudzuje prach, vodu a znečistenie, pri správnej aplikácii a následnej údržbe je životnosť aplikácie až 6 mesiacov. 

Aplikátor k vosku FUNKY WITCH ZIG-ZAG vám pribalíme GRÁTIS!

Vlastnosti produktu:

  • vysoký obsah najkvalitnejšieho karnaubského vosku
  • excelentný finálny lesk so sklovitým efektom
  • zvýraznenie farebného odtieňa a hĺbky laku
  • vysoká hydrofóbnosť aplikovanej vrstvy
  • perfektná ochrana laku s dlhou životnosťou

Návod na použitie:

  1. Aplikujte na dokonale čistý a odmastený povrch lakovaných dielov karosérie vozidiel. Venujte dôkladnú pozornosť príprave laku pred aplikáciu voskov, mala by zahŕňať dôkladné umytie, chemické aj mechanické vyčistenie (v prípade potreby aj leštenie) a odmastenie.
  2. Pomocou mäkkého penového aplikátora naberte malé množstvo vosku a krúživými pohybmi aplikátora rovnomerne rozotrite vosk po povrchu laku karosérie, neaplikujte jednorazovo na celý povrch karosérie, aplikujte po menších plochách alebo častiach dielov s rozmermi cca. 50 x 50 cm, nevyvíjajte nadmerný tlak na aplikátor
  3. Po zaschnutí vosku na povrchu laku  (typicky po cca. 3 až 10 minútach) vyleštite povrch do vysokého lesku pomocou mäkkej, kvalitnej, čistej a suchej mikrovláknovej utierky

Pozn. Vosk je možné aplikovať aj na priamom slnku.

Náš tip:

Neplytvajte zbytočne voskom pri aplikácii, najlepšie výsledky dosiahnete snahou o aplikáciu čo najtenšej vrstvy vosku, ušetríte tým nielen cenný vosk, ale aj čas a námahu pri finálnom leštení. Je zbytočné a neekonomické aplikovať hrubšiu vrstvu vosku, ktorý v konečnom dôsledku aj tak skončí na utierke pri finálnom leštení. V prípade potreby je možné vosk vrstviť v časovom odstupe medzi jednotlivými vrstvami min. 2 - 3 hodiny. 

Hmotnosť 100 g

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Funky Witch Hypnotic Icon 76  Premium Wax 100 g

Funky Witch Hypnotic Icon 76 Premium Wax 100 g

Karnaubský vosk.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)