Fireball Sexy Lady Wax Zväčšiť

Fireball Sexy Lady Wax

FB-SLW

Nový produkt

Karnaubský vosk.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 85 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 85 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 1,70 €.


85,00 € s DPH

70,83 € bez DPH

Fireball Sexy Lady Wax je exkluzívny karnaubský vosk typu "show car".  Aplikovaná vrstva vosku je charakteristická excelentným a brilantným leskom, efektným zvýraznením farebného odtieňa a hĺbky laku, dokonalým odpudzovania vody vrátane nečistôt a schopnosťou zamaskovať mikro škrabance a drobné vady laku. Vosk je vhodný na všetky farebné odtiene a typy lakov, je určený hlavne tým, ktorí vyžadujú perfektný finálny vzhľad auta ako z autosalónu. Životnosť aplikovanej vrstvy je okolo 2 mesiacov.

Pre dosiahnutie požadovaných vlastností, životnosti a dokonalého finálneho vzhľadu sa odporúča aplikovať vosk len na dokonale pripravený, čistý a odmastený povrch lakovaných dielov. Vosk sa aplikuje krížovými pohybmi aplikátora. Po zaschnutí (cca. 10 - 15 minút) je možné vosk vyleštiť do finálneho lesku kvalitnou mäkkou mikrovláknovou utierkou. Neodporúča sa aplikácia na priamom slnku a horúcom povrchu.

Hmotnosť 100 g

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Fireball Sexy Lady Wax

Fireball Sexy Lady Wax

Karnaubský vosk.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)