• -1,80 €
Angelwax Guardian 33 ml
search
 • Angelwax Guardian 33 ml

Angelwax Guardian 33 ml

16,99 €
15,19 €   s DPH Ušetríte 1,80 €

12,66 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Hybridný vosk.

Množstvo
Na sklade

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Angelwax Guardian je hybridný vosk tvorený zmesou najčistejšieho karnaubského vosku, technologicky vyspelých polymérov a prírodných olejov pre aplikáciu na lakovaných dieloch karosérie. Aplikácia vrstva vosku vytvára na lakovaných povrchoch veľmi odolnú ochrannú vrstvu s efektne vysokým, hlbokým leskom, charakteristickú dokonalým odpudzovaním vody a nečistôt, vysokou odolnosťou voči negatívnym vplyvom okolitého prostredia (chemikálie, soli, priemyselné znečistenie a pod.) so životnosťou aplikácie presahujúcou 6 mesiacov.

Vlastnosti produktu:

 • Vysoká odolnosť aplikovanej vrstvy
 • Perfektná ochrana voči negativnym vplyvom okolitého prostredia, pôsobeniu chemikálií, solí a pod.
 • Dokonalé odpudzovanie vody a znečistenia
 • Efektný finálny lesk so zvýraznením farebného odtieňa a hĺbky laku
 • Životnosť aplikovanej vrstvy vosku viac ako 6 mesiacov

Návod na použitie:

 1. Aplikujte len na čistý, suchý a odmastený povrch lakovaných povrchov karosérie vozidiel. Majte na pamäti, že dokonale pripravený a čistý povrch laku je základným predpokladom na dosiahnutie požadovaných funkčných vlastností a dlhej životnosti aplikovanej vrstvy vosku.
 2. Zabráňte aplikácii vosku na horúcom povrchu laku alebo na priamom slnku
 3. Krúživým pohybom vhodného penového aplikátora naberte z dózy primerané množstvo vosku
 4. Krížovými pohybmi aplikátora. t.j. sprava-doľava, zhora-nadol alebo opačne, rovnomerne rozotrite vosk v tenkej vrstve po lakovanom povrchu s plochou o rozmeroch cca. 40 x 40 cm . Vosk nikdy neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie, aplikujte vždy na menších plochách jednotlivých dielov. Zabráňte aplikácii príliš hrubej vrstvy, ktoré je len zbytočným plytvaním a to, ako materiálom, tak aj časom a vyššou námahou pri finálnom leštení
 5. Po aplikácii ponechajte vosk voľne vysychať približne 5 - 10 minút v závislosti na teplote a relatívnej vlhkosti vzduchu okolitého prostredia.
 6. Po vyschnutí vosku, ktoré sa prejavuje zbelením aplikovanej vrstvy, jemným tlakom vyleštite povrch do vysokého lesku pomocou čistej, suchej a mäkkej mikrovláknovej utierky. Nevyvíjajte nadmernú silu resp. tlak na utierku pri finálnom leštení aplikovanej vrstvy vosku

Tabuľka vlastností

Objem
33 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.