nové Cartec Fast Glaze - 1000 ml Zväčšiť

Cartec Fast Glaze - 1000 ml

Nový produkt

Quick detailer.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 15 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 15 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,30 €.


15,00 € s DPH

12,50 € bez DPH

Cartec Fast Glaze je quick detailer s prímesou syntetických voskov určený pre použitie na lakovaných dieloch vozidiel. Jednoducho, šetrne a rýchlo odstraňuje drobné znečistenie ako je napr. prach, odtlačky prstov a pod. medzi jednotlivými umývaniami vozidla. Je vhodný aj na posilnenie efektu a predĺženie životnosti aplikovaných voskov alebo sealantov, perfektne zvýrazňuje lesk, hĺbku a farebný odtieň laku. Rovnako tak poslúži aj ako pomôcka pri sušení po umývaní, kde eliminuje riziko vzniku drobných náhodných poškodení laku, zároveň vďaka hydrofóbnemu efektu a obsiahnutým lubrikačným zložkám uľahčuje a skracuje sušenie bežnými mikrovláknovými uterákmi. 

Upozornenie:

Aplikujte len na vychladnutom povrchu, zabráňte aplikácii na horúce povrchy a priamom slnku!

Náš tip:

Neodporúčame použitie detailera ako lubrikačného prostriedku na mechanické čistenie laku pomocou čistiacej plastelíny "Clay Bar" alebo jej alternatív. Dôvodom je obsah voskov a nižší obsah lubrikačných prímesí voči dedikovaným produktom, t.j. môže nastať znehodnotenie čistiacej plastelíny (padu) alebo degradácia jej vlastností, tvorba šmúh, vznik drobných poškodení tzv. marring a pod.

Naopak, pravidelné použitie detailera ihneď po umývaní vám prinesie vyšší lesk, ochranu laku a predĺži život vašim voskom alebo sealantom. A ak aj náhodou spŕchne na práve umyté auto, tak detailer predstavuje to najefektívnejšie riešenie, ako sa za zbaviť stôp po daždi. Samozrejmosťou je šetrné a rýchle odstránenie prachu po dlhej ceste na fanúšikovský zraz, kde oslníte vysokým leskom práve "navoskovaného auta".

Objem 1 000 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Cartec Fast Glaze - 1000 ml

Cartec Fast Glaze - 1000 ml

Quick detailer.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)