• Vypredané
Stjärnagloss Glas
search
  • Stjärnagloss Glas
  • Stjärnagloss Glas
  • Stjärnagloss Glas

Stjarnagloss Glas 500 ml

9,90 €   s DPH

8,25 €   bez DPH

Čistiaci prostriedok na okná.

Množstvo
Vypredané

 

Platba kartou a na dobierku

 

Doručenie tovaru už do 24 hodín

 

14-dňová lehota na vrátenie tovaru

Nakúpte ešte za 100,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Dôležité upozornenie:

Doprava zadarmo pri objednávkach v hodnote nad 100 € s DPH sa vzťahuje len na zásielky do hmotnosti 30 kg. Prepravné za zásielky nad hmotnostný limit 30 kg bude doúčtované individuálnou dohodou aj pri hodnote objednávky vyššej ako 100 € s DPH.

Stjärnagloss Glas je profesionálny vysokoefektívny čistiaci prostriedok na okná, priehľadné plastové diely a ostatné sklené povrchy.

Hľadáte perfektný čistič okien? Už nemusíte hľadať ďalej! Stjärnagloss Glas je čistiaci prostriedok profesionálnej triedy na okná založený na báze rozpúšťadiel, ktorý jednoducho v supermarkete ani na čerpacej stanici nenájdete. Čistí bez nežiaducich šmúh a škvŕn, postačuje iba malé množstvo, dve-tri zotretia kvalitnou mikrovláknovou utierkou a okná budú lesklé ako zrkadlo. Už žiadne následné stieranie šmúh alebo prach leštiacich pást na okná. Produkt je bezpečný aj pre okenné fólie (za podmienky ich dobrého stavu a správnej aplikácie fólií) a perfektný aj na čistenie priehľadných plastov, kde sa doporučuje použitie veľmi mäkkých mikrovláknových utierok.

STGL500

Tabuľka vlastností

Objem
500 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.