Optimum Opti Glass Clean & Protect 500 ml Zväčšiť

Optimum Opti Glass Clean & Protect 500 ml

OPT-3873

Nový produkt

Umývací prostriedok na umývanie bez vody.

Viac detailov

Nákupom tohto produktu získate vernostné body v počte 14 bodov. Ak Váš košík bude obsahovať celkom 14 bodov potom ich môžete premeniť na zľavový kupón s hodnotou 0,28 €.


14,00 € s DPH

11,67 € bez DPH

Optimum Opti Glass Clean & Protect je inovatívny čistiaci prostriedok na okná a sklené povrchy, ktorého zloženie je tvorené kombináciou šetrných, avšak účinných čistiacich zložiek, a technologicky vyspelých polymérov so schopnosťou pevnej väzby ku skleným povrchom alebo oknám. Toto unikátne zloženie umožňuje vyčistiť a ochrániť okná v jedinom kroku a zároveň vďaka perfektnému odpudzovaniu vody pridáva fukcionalitu  "tekutých" neviditeľných stieračov. Produkt môže byť používaný samostatne alebo aj ako prostriedok na posilnenie aplikovanej vrstvy produktu Opti Glass Coating. 

Aplikácia prostriedku Opti-Glass Clean & Protect vytvára odolnú ochrannú vrstvu so silnou chemickou väzbou ku oknám alebo skleným povrchom, ktorá je charakteristická perfektným odpudzovaním vody - hydrofóbnosťou a zvýšenou odolnosťou voči mechanickému poškodeniu a poškriabaniu. 

Návod na použitie:

  • Rovnomerne nastriekajte produkt na čistený povrch
  • Pomocou kvalitnej mäkkej mikrovláknovej utierky vyčistite povrch
  • Nepoužívajte na vnútornú stranu okien v interiéroch vozidiel

Objem 500 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Optimum Opti Glass Clean & Protect 500 ml

Optimum Opti Glass Clean & Protect 500 ml

Umývací prostriedok na umývanie bez vody.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)