• Vypredané
Meguiars ULTIMATE QUIK DETAILER
search
  • Meguiars ULTIMATE QUIK DETAILER

Meguiar's Carpet & Upholstery Cleaner 539 g

13,80 €   s DPH

11,50 €   bez DPH

Čistiaci prostriedok na čalúnenie.

Množstvo
Vypredané

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Meguiar's Carpet & Upholstery Cleaner je vysoko účinný čistič textilného čalúnenia interiéru vozidiel. Nezáleží na tom, či sa potrebujete zbaviť len jedinej škvrnky alebo oživiť čalúnenie celého interiéru, Carpet & Upholstery Cleaner je vždy perfektnou voľbou na čistenie. Aktívna pena rýchlo preniká do materiálu a rozpúšťa nečistoty a škvrny z povrchu, ako aj hĺbky textilného čalúnenia. Vysoko efektívna zmes čistiacich zložiek a povrchovo aktívnych látok umožňuje odstrániť aj tie najodolnejšie škvrny a nečistoty, pričom obnovuje pôvodný prirodzený vzhľad textilných materiálov. Nové balenie je vybavené integrovanou kefkou, ktorá napomáha zvýšiť čistiace schopnosti. Vyspelé zloženie produktu s pokročilou technológiu odstraňovania zápachov Re-Fresher Technology je vďaka svojej schopnosti chemickej väzby na molekulárnej úrovni zárukou trvalého odstránenia nepríjemných zápachov.

Vlastnosti produktu:

  • DEEP CLEAN: hĺbkové čistenie, vysoko účinné profesionálne zloženie so schopnosťou odstraňovať aj odolné škvrny a nepríjemné zápachy!
  • REMOVE ODORS: Zloženire s využitím technológie Meguiar's Permanent Odor Eliminating Technology na trvalé odstránenie nepríjemných zápachov
  • QUICK AND EASY: Rýchlo pôsobiaca aktívna pena účinne preniká do nečistôt a umožňuje rýchle a jednoduché čistenie
  • RESIDUE FREE: Rýchle vysychanie bez nežiaducich zvyškov prostriedku
  • NEW CAR SCENT: Po vyčistení zanecháva príjemnú, sviežu vôňu "nového auta"

G192119

Tabuľka vlastností

Hmotnosť
539 g
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.