Optimum No Rinse Wash and Wax 946 ml
search
 • Optimum No Rinse Wash and Wax 946 ml

Optimum No Rinse Wash and Wax 946 ml

28,60 €   s DPH

23,83 €   bez DPH

Môžete mať už zajtra u vás doma!

Umývací prostriedok na bezoplachové umývanie.

Množstvo
Na sklade

Nakúpte ešte za 75,00 € a získate bezplatnú dopravu!

Optimum No Rinse Wash and Wax je tá najrýchlejšia, najjednoduchšia a najekologickejšia možnosť, ktorou bezpečne a šetrne umyjete a zárove navoskujete celé svoje auto bez potreby záverečného oplachovania vodou. Zloženie produktu obsahuje špeciálne polymérové zložky so schopnosťou dokonale priľnúť k laku a tým vytvárať perfektnú ochranu laku (ochrannú medzivrstvu) počas umývania, ktorá eliminuje riziko vzniku drobných poškodení alebo škrabancov. Optimum No Rinse Wash and Wax má všetky vlastnosti a benefity ako produkt Optimum No Rinse and Shine, avšak navyše po umytí vaše auto dostane dodatočnú ochrannú vrstvu vosku s vysokým leskom. Umyte si svoje auto kedykoľvek a kdekoľvek, a pritom zároveň navoskujte pre dokonalý lesk a ochranu v jednom jedinom kroku. Optimum No Rinse Wash and Wax je technologicky najvyspelejší systém "umy si a navoskuj" - "wash and wax", kde vám postačí 1 až 2 gal (gallons) = 3,8 - 7,6 litra vody na umytie, ochranu a navoskovanie celého auta. Tak ako v prípade Optimum No Rinse and Shine, tak ani tento produkt nevyžaduje záverečné oplachovanie, nakoľko neobsahuje žiadne povrchovo aktívne látky ani mydlá.

Vlastnosti produktu:

 • Dokonale umyje bez potreby vody, hadíc alebo oplachovania auta
 • Variabilné možnosti použitia produktu v závislosti na pomere riedenia, na použitie produktu ako Quick detailer alebo Clay lubricant je pomer riedenia 1 fl oz (fluid ounce) = cca 30 ml produktu na 16 fl oz (fluid ounce) = cca 470 ml vody
 • Perfektný pre umývanie kdekoľvek a kedykoľvek, aj pred apartmánovým domom, aj pred panelákom, počas leta aj zimy
 • Navoskuje a ochráni ihneď pri umývaní, v jednom jedinom kroku!
 • Excelentný lesk za pár minút

Návod na použitie:

 • Do vedra si pripravte umývací roztok pridaním 1 fl oz (fluid ounce) = cca 30 ml produktu na 1 až 2 gal (gallon) = cca 3,8 až 7,6 litra vody
 • Vo vedre s umývacím roztokom ponechajte ponorením nasiaknuť mikrovláknovú utierku (odporúčame 5 - 6 ks.) s dlhším vlasom.
 • Nasiaknutou utierkou (ponechajte len stiecť prebytok umývacieho roztoku, nežmýkajte!) umývajte postupne auto, dielom za dielom, alebo ich časť po časti, nikdy nie celé auto jednorazovo. Utierky vizuálne kontrolujte a striedajte, každý diel alebo jeho časť umývajte čistou stranou utierky, po umytí utierku preložte/obráťte na čistú stranu alebo vymeňte.
 • Po umytí danej časti alebo dielu osušte povrch kvalitným mikrovláknovým uterákom
 • V prípade, že povrch obschne samovoľne skôr ako ho vysušíte uterákom, opakujte umývanie a potom ihneď osušte
 • Opakujte umývací postup na celom vozidle

Poznámka:

Veľmi znečistené povrchy môžu vyžadovať opakované umývanie pred vysušením, t.j. umyte utierkou, ak je povrch po prvom umytí stále znečistený, opakujte umývanie a až potom vysušte uterákom (resp. inou čistou a suchou utierkou).

OPT-3347

Tabuľka vlastností

Objem
946 ml
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.