Znížená cena Meguiar's Rinse Free Express Wash & Wax 3,78 l Zväčšiť

Meguiar's Rinse Free Express Wash & Wax 3,78 l

D11501

Nový produkt

Prostriedok na umývanie bez vody.

Viac detailov

Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.


75,00 € s DPH

-15,00 €

90,00 €  s DPH

62,50 € bez DPH

Meguiar's Meguiar's Rinse Free Express Wash & Wax je špeciálny umývací prostriedok s obsahom technologicky vyspelých lubrikačných prímesí určený na umývanie vozidla bez potreby tečúcej vody tzv. "waterless wash" s unikátnym zložením, ktoré dokonale eliminuje riziko poškriabania laku a zároveň vytvára ochrannú hydrofóbnu vrstvu v jednom jednoduchom kroku počas samotného umývania. Prostriedok môže byť použitý všade tam, kde je umývanie zakázané, obmedzené zákonmi a nariadeniami,  alebo tam, kde nie je žiaden prístup k tečúcej vode. Umývanie pomocou produktu nevyžaduje žiadnu hadicu, tečúcu vodu, vedro alebo oplachovanie po umývaní. Technologicky vyspelé zloženie produktu obsahuje špeciálne prímesi s vysokou lubrikačnou schopnosťou, čím sa minimalizuje riziko vzniku drobných poškodení a škrabancov  pri umývaní, najmä na lakovaných povrchoch. Obsah technologicky pokročilých polymérov vytvára na povrchu umývaných povrchov ochrannú vrstvu syntetického vosku s vysokým leskom a hydrofóbnosťou, so životnosťou aplikácie až na dobu niekoľkých týždňov. Produkt je bezpečný a mimoriadne efektívny pre použitie na všetkých lakovaných povrchoch, ako aj na oknách, sklených povrchoch, povrchu plastových, kovových, chrómovaných alebo gumených dielov karosérie. Je určený tým, ktorí nemajú možnosť umývania s prístupom k tečúcej vode, alebo inému zdroju vody, detailerom z apartmánov alebo bytových domov, ktorí dbajú o perfektný vzhľad a čistotu svojho štvorkolesového miláčika. Produkt je perfektný aj ako skvelý pomocník pri účasti na zrazoch automobilových klubov alebo fanúšikov tuningu, kde si skvele poradí so znečistením, na ktoré už bežné quick detailery nestačia, alebo by ich použitie bolo rizikové s ohľadom na poškodenie umývaných dielov karosérie, takže na zraze vždy vaše auto zažiari. 

Postačí vám len 15 minút a min. 5 kvalitných mikrovláknových utierok, avšak napriek odporúčaniu výrobcu použiť utierku Meguiar's® Supreme Shine™ Microfiber Towel (kód produktu X2020), je naše odporúčanie preferovať mikrovláknové utierky s dlhším vlasom typu "coral fleece", a vaše auto bude opätovne čisté a navoskované spolu s perfektným žiarivým leskom. 

Návod na použitie:

  1. Vozidlo nikdy neumývajte na priamom slnku, nepoužívajte produkt na horúcom povrchu
  2. Produkt je možné v prípade potreby riediť s vodou (najlepšie destilovanou) až v pomere 4:1
  3. Rozprašovačom nastriekajte produkt priamo na jednotlivú časť karosérie s rozmermi cca. 50 x 50 cm
  4. Čistou utierkou (resp. jej čistou stranou) zotrite nečistoty. NÁŠ TIP: Pre utieraním vždy aplikujte produkt aj na čistú stranu utierku, postačuje jedno stlačenie rozprašovača
  5. Po zotretí nečistôt čistou stranou utierky (alebo druhou utierkou) vyleštite povrch, ak je povrch viac znečistený opakujte najskôr bod 4.
  6. Pri umývaní postupujte od horných častí karosérie k spodným
Naše upozornenie: 
Neodporúčame použitie produktu na umývanie silne znečistených vozidiel, napr. s nánosmi piesku, štrku, blata, zeminy, ílu, silnej vrstvy prachu, hrubých nečistôt a pod.

Naše odporúčania: 

Produkt a jeho použitie je bezpečné na umývanie bežne znečisteného vozidla. Bezpečnosť a šetrnosť použitia je limitovaná v značnej miere použitím kvalitných mikrovláknových utierok v dostatočnom počte, min. 5 kusov, platí že viac je skutočne viac. Počas umývania vždy dôsledne dbajte na použite čistej strany utierky na umytie jednotlivých plôch, dielov, alebo ich častí, nikdy opakovane neumývajte povrch znečistenou stranou utierky. Nikdy nevyvíjajte nadmerný tlak na utierku počas umývania, dôležite je utierku pridržiavať a voľne ňou pohybovať po umývanom povrchu resp. stierať nečistoty, v prípade potreby je vhodnejšie postup opakovať až do úplného umytia!

A náš záverečný tip? Využite bezdotykovú umyváreň, len s programom bežného umývania - šampón + oplach, tak na 2 -3 minútky, a skúste následné umytie týmto produktom, sme presvedčení, že výsledok vás rozhodne prekvapí...

Objem 3,78 L

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Meguiar's Rinse Free Express Wash & Wax 3,78 l

Meguiar's Rinse Free Express Wash & Wax 3,78 l

Prostriedok na umývanie bez vody.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (18)