Znížená cena Angelwax Superior Automotive Shampoo Zväčšiť

Angelwax Superior Automotive Shampoo 500 ml

Nový produkt

Autošampón pre bežné umývanie vozidla.

Viac detailov

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Kúpou zľavneného produktu nezískate žiadne vernostné body.


14,55 € s DPH

-1,65 €

16,20 €  s DPH

12,13 € bez DPH

Angelwax Superior Automotive Shampoo je autošampón ktorého receptúra bola vytvorená s jediným cieľom, a tým bolo vytvorenie toho najčistejšieho autošampónu bez akýchkoľvek "zlepšujúcich" prímesí, ktorý si môžete zaobstarať pre vaše auto, takého ktorý je vyrobený len z tých najlepších vstupných materiálov, vďaka ktorým je tento autošampón tak čistý, ako je to len možné. 

Na trhu je dostupné veľké množstvo "autošampónov", ktoré by sa podľa charakteristiky zloženia,  mali skôr nazývať detergentmi, ako šampónmi.

Angelwax Superior Automotive Shampoo je hustý, vysoko koncentrovaný autošampón navrhnutý na dokonalé umytie bez vzniku nežiaducich stekancov, či smúh. Postačuje len malé množstvo, 2 - 3 uzávery fľaše do umývacieho vedra, na vytvorenie bohatej hustej peny, ktorá z tohto autošampónu robí špičkový detailingový šampón.

Vďaka neutrálnemu pH = 7 je absolútne bezpečný pre aplikované vosky alebo sealanty, ako aj šetrný k pokožke vašich rúk, vrátane všetkých typov lakov karosérie. Autošampón bol podrobený dôkladným laboratórnym skúškam a testovaný tými najlepšími detailermi tak, aby bolo istotou, že je navrhnutý tak, že bude ďalším skvelým produktom pre vaše auto.

Angelwax Superior Automotive Shampoo  môže byť použitý aj ako pena pomocou ručných alebo tlakových napeňovačov.

Objem 500 ml

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Napísať názor

Angelwax Superior Automotive Shampoo 500 ml

Angelwax Superior Automotive Shampoo 500 ml

Autošampón pre bežné umývanie vozidla.

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (30)